mapa serwisu     EN     RSS

- Chcesz brać udział w nowatorskich projektach z dziedziny

automatyki przemysłowej ?

- Jesteś zainteresowany doskonaleniem

swoich umiejętności i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych?

- Nie boisz się wyzwań?

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Projektanta lub Asystenta (pełny etat) do pracy w Dziale Automatyki.

                                    Wymagania:

                                              - wykształcenie wyższe techniczne                                 - biegła obsługa pakietu biurowego MS Office

                                                    - doświadczenie zawodowe min. 2 lata                         - prawo jazdy kat. B

                                                          (dotyczy stanowiska Projektant)                                   - wiedza nt. programowania sterowników

                                                            - dobra znajomość języka angielskiego                          - wiedza nt. systemów SCADA

                                                                  - gotowość do wyjazdów na obiekty w Polsce i za granicą

Ogólny zakres obowiązków:

- programowanie sterowników programowalnych:

SIMATIC, Allen-Bradley, GE Fanuc

- programowanie systemów DCS: PCS7

- projektowanie aplikacji SCADA: ASIX, WinCC, iFIX, InTouch

- projektowanie aplikacji paneli operatorskich: WinCC Flexible, TIA Portal

- uruchamianie systemów automatyki na obiektach inwestorów

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko pracy w stabilnej polskiej firmie (25 lat na rynku)

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (terminowe i z pełnym ubezpieczeniem ZUS)

- świadczenia socjalne (dofinansowanie wypoczynku, zajęcia sportowe)

- grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, imprezy firmowe

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

- udział w nowatorskich projektach, w tym dla dużych korporacji międzynarodowych

- komfortowe warunki pracy oraz miłą i przyjazną atmosferę

Kontakt telefoniczny: 32 301-81-00
CV oraz list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

kadry@askom.pl

Dokumenty rekrutacyjne powinny zawierać następującą klauzulę zgody umożliwiającą analizę Pani/Pana dokumentów aplikacyjnych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji*.
* umieścić w przypadku zgody na wykorzystanie danych w przyszłych rekrutacjach

RODO - Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji - KLIKNIJ

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

wstecz