o_nas_iso_naglowek.jpg

Jakość, środowisko, BHP

Jakość, środowisko, BHP

ASKOM realizuje projekty i wdrożenia z zachowaniem  obowiązujących Norm i Dobrych Praktyk,  a także spełniając szczegółowe wymagania Inwestorów w tym zakresie.

Dbając o jakość i wysoki standard świadczonych prac, ASKOM od 2002 roku utrzymuje i certyfikuje System Zarządzania Jakością wg wymagań normy PN-EN ISO 9001 w zakresie pokrywającym cały obszar działalności tj.

Projektowanie i doradztwo techniczne, oprogramowywanie, kompletacja, prefabrykacja i montaż, rozruch, serwis systemów automatyki i komputerowego nadzoru produkcji; wytwarzanie oprogramowania dla wizualizacji i zarządzania produkcją.

W celu utrzymania oraz doskonalenia przyjętych standardów, System Zarządzania Jakością podlega cyklicznym auditom wykonywanym przez jednostkę certyfikującą: firmę TÜV NORD Polska Sp. z o.o.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i higienę pracy pracowników oraz dobro środowiska naturalnego ASKOM jest w trakcie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania: Jakością, Środowiskiem i Bezpieczeństwem i Higieną Pracy obejmujący wymagania norm: PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015, PN-N-18001:2004. Planowany termin wdrożenia to 2024r.

Wymagania jakości i realizacji projektów ASKOM w zgodzie z BHP implikują  przeniesienie tych wymagań na naszych podwykonawców. Warunki, które muszą oni spełnić są zebrane w Ogólnych Warunkach Wykonania Zlecenia obowiązujących od 1 września 2017r.

 

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji i ciągłością działania 

Ochrona danych, informacji i aktywów, efektywne zarządzanie bezpieczeństwem informacji, identyfikowanie podatności na zagrożenia i minimalizowanie ryzyka operacyjnego to obecnie najpoważniejsze wyzwania każdej firmy wykorzystującej technologie IT.

Jako firma, która zawsze stawia bezpieczeństwo i niezawodność naszych usług na pierwszym miejscu, informujemy, że rozpoczęliśmy proces wdrażania normy ISO 27001, dotyczącej zarządzania bezpieczeństwem informacji, oraz ISO 22301, dotyczącej zarządzania ciągłością działania.

Co chcemy osiągnąć:

 • Zwiększone bezpieczeństwo danych: Norma ISO 27001 umożliwi nam wprowadzenie ścisłych procedur i kontroli dotyczących bezpieczeństwa informacji. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić, że ochrona danych naszych Klientów jest na najwyższym poziomie.
 • Gwarancja ciągłości działania: Norma ISO 22301 pomoże nam przygotować się na różne scenariusze awaryjne i zapewnić ciągłość naszych usług nawet w sytuacjach kryzysowych. To oznacza, że nasze usługi będą dostępne dla Klientów w każdej sytuacji.
 • Większa pewność i zaufanie: Nasze zobowiązanie do wdrożenia tych norm pokazuje zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości naszych usług. Dzięki temu krokowi nasi Klienci mogą być pewni, że współpraca z nami odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i niezawodności.

 

 • Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  379.04 KB (pdf)
  pobierz
 • Ogólne Warunki Wykonania Zlecenia
  769.67 KB (pdf)
  pobierz
 • Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015
  207.81 KB (jpg)
  pobierz