mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

08.08.2017

  Energetab 2017

 

ASKOM ma przyjemność poinformować, że już niedługo, we wrześniu, weźmie udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017, Bielsko-Biała 12-14 września 2017. To nasz debiut na tej, jakże szacownej i popularnej imprezie. Dlatego z pewną tremą wystąpimy tam po raz pierwszy, mając nadzieję, że nasze stoisko (pawilon E, stanowisko 17) zostanie przez Państwa dostrzeżone i odwiedzone.

 

Z przyjemnością pokażemy Państwu naszą ofertę w zakresie systemów IT dla energetyki, popartą wieloletnim doświadczeniem w tej branży, proponując jednocześnie nasz autorski pakiet wizualizacji Asix®.Evo, którego zalety doceniono w bez mała 10 000 realizacji.

 

Tym, którzy już znają nasz system Asix®.Evo powiemy, co nowego przygotowaliśmy i w jakim kierunku zmierzamy. Z całą pewnością będą to ciekawe i inspirujące informacje. Dla tych, którzy nie znają naszego pakietu, będą one zaskoczeniem i przyczynkiem do pytania „Dlaczego jeszcze go nie stosujemy?”.

 

Przedstawimy także naszą ofertę w dziedzinie systemów MES oraz integracji systemów automatyki przemysłowej.

 

UWAGA: wśród gości odwiedzających stoisko ASKOM, codziennie odbywać się będzie losowanie 1 licencji stacji inżynierskiej ASIX-WDUW.

 

PS: sugerujemy zostawić samochód na parkingu przy Al. Armii Krajowej – dwa kroki do naszego pawilonu ;-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2017-08-08