mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

31.03.2015

  ASKOM na targach Automaticon 2015 - podsumowanie

 

Już trochę odpoczęliśmy po tegorocznym Automatikonie i spokojnie możemy podsumować nasz udział w imprezie. „Odpoczęliśmy”, ponieważ nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem i obsługujący je koledzy wieczorem nie byli w stanie wykrztusić słowa bez zastosowania „środków wspomagających i łagodzących” ;-)

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Miło było gościć Państwa w naszych niskich, targowych progach.

 

Spotkaliśmy się z ponad 100 delegacjami różnych firm. Część z nich, to nasi dotychczasowi klienci. Cieszy więc, że nie zapominają o nas i interesują się rozwojem Asixa. Niektórzy już zapowiedzieli aktualizowanie wersji pakietu i nowe zakupy, co jest potwierdzeniem zadowolenia z naszego systemu SCADA. Musimy też przyznać, że nowy produkt, powstały we współpracy z WAGO-ELWAG, Asix4WAGO, budził spore zainteresowanie. To cieszy w dobie wzrostu popularności systemów BMS.

 

Pojawili się, całkiem licznie, potencjalni nowi klienci, zwabieni dobrą opinią, jaką usłyszeli o Asixie od zadowolonych użytkowników. Widzimy więc przed Asixem jasną przyszłość, zwłaszcza, że wśród nowych były również firmy chcące systematycznie wykorzystywać nasz produkt w swojej działalności. Ze swej strony obiecujemy, że będziemy rozwijać pakiet, wzbogacając go o nowe pomysły (których nam nie brakuje) i spełniać oczekiwania naszych klientów.

 

Reasumując, musimy uznać tegoroczny Automaticon za udany. Z pewnością pojawimy się na kolejnej jego odsłonie w przyszłym roku.

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2015-03-31