mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

14.03.2017

  Asix Mobile Produktem Roku 2016 wg Control Engineering Polska

 

Pragniemy poinformować Państwa o zwycięstwie naszego produktu Asix Mobile w konkursie „Produkt Roku 2016” w kategorii „Mobilne aplikacje”, organizowanym przez redakcję magazynu Control Engineering Polska. W nawiązaniu do tradycji ubiegłych lat, koronnym celem konkursu jest promocja najlepszych produktów i rozwiązań, mających zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce. Oceniane są zarówno produkty krajowe jak i zagraniczne; nowe, ulepszone lub istotnie zmodyfikowane w stosunku do wersji poprzedniej.

 

Asix Mobile stanowi rozszerzenie zestawu narzędzi i programów dostępnych w ramach systemu wizualizacji i kontroli procesów Asix o funkcjonalności dedykowane dla wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych typu smartfon lub tablet. Łatwy dostęp do danych, szybkie dostosowywanie prezentacji do własnych potrzeb, funkcje sterowania i bezpieczeństwo komunikacji, to główne cechy Asix Mobile.

 

Więcej informacji na temat Asix Mobile znajdą Państwo na naszej witrynie: http://www.asix.com.pl/pl/o_asixie/asix_mobile/  Zapraszamy również Państwa do bezpośredniej rozmowy z naszymi pracownikami na tegorocznych targach AUTOMATICON 2017, na stoisku L8 w hali 4.

 

 

wstecz

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2017-03-14