mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarz±dzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

14.04.2017

  Asix Mobile nagrodzony w konkursie Produkt Roku 2016 wg Control Engineering Polska

 

W dniu 11.04.2017 odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie Produkt Roku 2016, organizowanym przez redakcję Control Engineering Polska. Jak już wcze¶niej informowali¶my, nasz produkt ASIX Mobile został laureatem w kategorii Mobilne aplikacje.

 

Koronnym celem konkursu jest promocja najlepszych produktów i rozwi±zań, maj±cych zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce. Oceniane s± zarówno produkty krajowe jak i zagraniczne; nowe, ulepszone lub istotnie zmodyfikowane w stosunku do wersji poprzedniej.

 

Asix Mobile stanowi rozszerzenie zestawu narzędzi i programów dostępnych w ramach systemu wizualizacji i kontroli procesów Asix o funkcjonalno¶ci dedykowane dla wszelkiego rodzaju urz±dzeń mobilnych typu smartfon lub tablet. Łatwy dostęp do danych, szybkie dostosowywanie prezentacji do własnych potrzeb, funkcje sterowania i bezpieczeństwo komunikacji, to główne cechy Asix Mobile.

 

Więcej informacji na temat Asix Mobile znajd± Państwo na naszej witrynie: http://www.asix.com.pl/pl/o_asixie/asix_mobile/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2017-04-14