mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarz±dzania

wg EN ISO 9001:2010

System HMI / SCADA / MES

 

 

24.02.2010

  XVI Sympozjum Naukowo – Techniczne „Chemia 2010”

 

W dniach 26 – 28 stycznia br. odbyło się w Płocku XVI Sympozjum Naukowo – Techniczne „Chemia 2010” zorganizowane przez firmę BMP Sp. z o.o. oraz redakcję magazynu „Chemia Przemysłowa”. Z relacj± z sympozjum mog± się Państwo zapoznać na stronie http://chemia.e-bmp.pl/index.php?art=2502.

 

W sympozjum wzięli udział przedstawiciele zakładów przemysłu chemicznego, instytucje branżowe oraz przedstawiciele firm oferuj±cych produkty i rozwi±zania dla branży chemicznej w tym ASKOM jako Autoryzowany Partner firmy SiEMENS. W czasie trwania sympozjum odbyły się liczne panele dyskusyjne, referaty oraz prezentacje firm branżowych.

 

W ramach prezentacji firmy Siemens pt.: „Technologie sieciowe Profibus i Profinet w automatyce przemysłowej - trochę o teorii i nieco o praktyce” wyst±pił nasz kolega Jerzy Szreter prezentuj±c wybrane wdrożenia systemu PCS7 w procesach chemicznych i na tym tle koncentruj±c się na praktycznych aspektach zastosowania sieci obiektowych PROFIBUS, PROFINET, ich redundancji i diagnostyce.

 

 

 

wstecz

 

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2011-11-21