mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarz±dzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

28.03.2013

  ASKOM najlepszym dostawc± IT dla przemysłu 2012 w kategorii SCADA - producent/dostawca w Polsce

 

 

 

Z dum± informujemy Państwa, że firma ASKOM po raz kolejny została uznana za Najlepszego dostawcę IT dla przemysłu, tym razem w kategorii SCADA -  producent/dostawca w Polsce. Co szczególnie dla nas cenne, otrzymane wyróżnienie jest przyznawane na podstawie opinii Klientów końcowych - użytkowników wdrażanych przez nas systemów. ASKOM został uhonorowany tym zaszczytnym tytułem po raz trzeci z rzędu - dwa poprzednie wyróżnienia dotyczyły kategorii MES.

 

Ceremonia wręczenia nagród dla „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2012” odbyła się 20 marca 2013 r., podczas targów AUTOMATICON, w Centrum EXPO w Warszawie.

 

Dyplom odebrał z r±k prezesa wydawnictwa TMI Holdings, organizatora konkursu MSI Polska, Michaela Majchrzaka - Wacław Bylina, Menedżer Produktu Asix. Gdy wypadało powiedzieć kilka słów podziękowania do mikrofonu – zapadła niezręczna cisza. Ale to nie wzruszenie odebrało mu glos. Gardło zdarte podczas wielogodzinnych prezentacji autorskiego systemu Asix.Evo na stoisku targowym Askom dla tłumu zainteresowanych klientów odmówiło tym razem posłuszeństwa.

Odbieramy to wyróżnienie jako zaufanie naszych klientów i nagrodę za wysiłek, jaki wkładamy codziennie w rozwój naszego oprogramowania i wsparcie jego użytkowników.

.

 

 

Od lewej Michael Majchrzak, prezes wydawnictwa TMI Holdings; Wacław Bylina, Menedżer Produktu Asix

 


 

 

 

wstecz

 

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2013-03-28