mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

22.03.2012

  ASKOM najlepszym dostawcą IT dla przemysłu w 2011r w kategorii systemów MES

 

 

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że redakcja branżowego portalu MSI Polska przyznała firmie ASKOM tytuł Najlepszy dostawca IT dla przemysłu 2011 w kategorii systemy MES –producent / dostawca w Polsce.


Co szczególnie warte podkreślenia firma ASKOM została uhonorowana tym zaszczytnym tytułem po raz drugi z rzędu. Ceremonia wręczenia nagród dla „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2011” odbyła się 22 marca 2012 r., podczas targów AUTOMATICON, w Centrum EXPO w Warszawie.

Koncepcja wyboru najlepszych dostawców IT dla przemysłu jest oparta na opiniach klientów, czyli bezpośrednich użytkowników wdrażanych rozwiązań. Redakcja MSI Polska wybrała dostawców rozwiązań IT, którzy według niej powinni pretendować do miana najlepszych w roku 2011 na podstawie informacji pochodzących z opisywanych na portalu wdrożeń oraz materiałów zebranych w raportach. Następnie redakcja MSI Polska przesłała formularze ocen do wytypowanych przez nominowane firmy przedsiębiorstw przemysłowych i na podstawie wypełnionych ankiet przyznała tytuły „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2011”.
.

 

wstecz

 

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2012-03-22