mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

23.06.2008

  Konferencja "ERP i co dalej? - jak rozwiązać Twoje problemy"

 

W dniach 5-6 czerwiec 2008 w Hotelu „Wodnik” w Bełchatowie odbyła się konferencja „ERP i co dalej? – jak rozwiązać Twoje problemy” zorganizowana przez Stowarzyszenie Polska Grupa Użytkowników Aplikacji QAD. W trakcie spotkania członkowie stowarzyszenia i niezależni eksperci przedstawili sposoby udoskonalenia wykorzystywanych na co dzień systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym. Na bazie własnych z sukcesem wdrożonych rozwiązań zaprezentowane zostały możliwości rozszerzenia standardowej funkcjonalności oferowanej przez dostawcę systemu ERP firmy QAD.

 

W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele firmy ASKOM, którzy zaprezentowali szerokie możliwości przemysłowych systemów informatycznych klasy MES i LIMS oraz co daje użytkownikowi ich integracja z posiadanym systemem ERP:

  • „SIMATIC IT Unilab – jak integracja systemów LIMS i ERP poprawia kontrolę jakości i bezpieczeństwo produkcji” - Tomasz Cwołek, Kierownik Działu MES;

  • „SIMATIC IT – Przykłady zastosowań systemu MES” – Krzysztof Górka, Z-ca Kierownika Działu MES.

Z treścią prezentacji przedstawionych na konferencji przez firmę ASKOM mogą się Państwo zapoznać pobierając poniższe pliki:

 

pobierz    Integracja systemów LIMS i ERP  (w wersji Power Point 2003)

pobierz    Przykłady zastosowań systemu MES (w wersji Power Point 2003)

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2011-11-21