mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

14.09.2010

  Frost & Sullivan: “2010 Price Performance Value Leadership Award” dla ASKOM za system Asix

 

Z przyjemnością dzielimy się z naszymi klientami i partnerami wiadomością, że globalna firma konsultingowa Frost & Sullivan uhonorowała ASKOM prestiżową nagrodą Price Performance Value Leadership Award w kategorii Polish SCADA.

 

System SCADA Asix – rozwijany i oferowany od wielu lat produkt ASKOM - znalazł uznanie niezależnych ekspertów, którzy ocenili go najwyżej biorąc pod uwagę kryteria konkurencyjności cenowej, funkcjonalności, łatwości użytkowania, wsparcia serwisowego oraz stopnia spełnienia potrzeb Klienta.

 

“The benefit of an easy-to-operate system, which simultaneously offers remarkable price-to-performance value, is incalculable, making Asix hugely appealing to the Polish SCADA market.” twierdzi analityk Frost&Sullivan - Katarzyna Owczarczyk.                                                                                                     powiększ

 

Frost & Sullivan to globalna firma badawczo-konsultingowa, zatrudniająca ponad 1800 konsultantów i analityków, monitorująca ponad 300 branż przemysłowych i 250 000 firm w oparciu o własną metodologię TEAM Research.

 

Wyróżnienie dla naszego produktu – systemu SCADA Asix - jest więc tym bardziej cenne, że przyznała je międzynarodowa firma specjalizująca się w analizach, ocenach i prognozach na rynkach zaawansowanych technologii.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem o przyznaniu nagrody oraz komunikatem prasowym Frost & Sullivan z dnia 13 września 2010.

 

Raport o przyznaniu nagrody: pobierz     Format: PDF (3,26 MB)

 

Komunikat prasowy Frost & Sullivan z dnia 13 września 2010:  pobierz     Format: PDF (63,2 KB)

 

Komunikat prasowy Frost & Sullivwan z dnia 13 września 2010 – tłumaczenie na język polski:

pobierz    Format: PDF (158 KB)

 

 

wstecz

 

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2011-11-22