mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

08.03.2013

  Askom na Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2013

 

W dniach 19-22 marca 2013 roku na terenie Hali Expo XXI w Warszawie odbędą się kolejne

 

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2013

 

Coroczne, największe w Polsce, spotkanie wszystkich działających w branży automatyki i pomiarów profesjonalistów już wkrótce. Kolejny raz firma ASKOM, ceniony dostawca systemów automatyki, rozwiązań klasy MES i producent autorskiego pakietu SCADA Asix® przedstawi swoją ofertę dla inwestorów oraz niezależnych integratorów systemów automatyki.

 

Jak zawsze chcemy zainteresować Państwa nowościami w Asixie, który od zeszłego roku kroczy zupełnie nową ścieżką. Przejście w świat grafiki wektorowej było początkiem zwiększenia elastyczności pakietu. Teraz w szczególności chcemy pokazać Państwu:

  • najnowszą wersję 7.1 naszego pakietu Asix.Evo, a w szczególności:

    • odświeżony AsPortal (Webowy Portal Informacji Procesowych), teraz dostępny na urządzeniach przenośnych, pracujących pod systemem Android® i iOS®;

    • możliwość tworzenia własnych obiektów, w tym 3D;

  • nowy moduł AsService do kontrolowania stanu urządzeń, zbierania statystyk czasów pracy, przestojów i awarii, alarmowania o wyczerpujących się zasobach sprzętowych,

  • możliwości wyliczania współczynników OEE.

Dla projektantów i integratorów systemów automatyki opartej o sterowniki WAGO przedłużamy specjalną ofertę – z pewnością warto się z nią zapoznać.

 

Podzielimy się także - jako SIEMENS AUTOMATION PARTNER - naszymi doświadczeniami z wielu wdrożeń systemu SIMATIC PCS7, SIMATIC BATCH oraz SIMATIC IT w energetyce, przemyśle spożywczym, ochronie środowiska i chemii.

 

Ponadto, wśród gości odwiedzających stoisko ASKOM, codziennie odbywać się będzie losowanie 1 licencji stacji inżynierskiej ASIX-WDUW. Będzie nam miło gościć Państwa na naszym stoisku L8 w hali 4. Wierzymy, że bezpośrednie spotkanie zaowocuje wzajemnie korzystną współpracą w nowych projektach.


 

Miejsce:

Centrum Targowe EXPO XXI
Warszawa - Wola
ul. Prądzyńskiego 12/14


Hala: 4
Numer stoiska: L 8

 

 

wstecz

 

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2013-03-08