aktualnosci_naglowek.jpg

Aktualności

Aktualności

Warsaw Industry Automatica 2023 za nami. Zapraszamy na krótkie podsumowanie

2023.05.16

W dniach 09-11.05 w Ptak Warsaw Expo odbyła się 2 edycja targów Warsaw Industry Automatica poświęconych profesjonalnym rozwiązaniom automatyki przemysłowej i robotyki.

Dziękujemy za liczne odwiedziny stoiska ASKOM. Wśród naszych gości szczególnym zainteresowaniem cieszyły się systemy:

  • Asix Energy (do monitoringu wszelkich mediów jak prąd, gaz, woda, sprężone powietrze, ciepło itd.);
  • Asix OEE (do monitoringu efektywności produkcji maszyn oraz linii produkcyjnych).

Duże zainteresowanie powyższymi systemami nie dziwi w obecnych czasach, kiedy ceny energii szybują do góry, a każdy z nas, czy to osoba prywatna czy przedsiębiorstwo, szuka oszczędności.

Zaprezentowaliśmy również nowości naszego systemu SCADA Asix v.2022. Najważniejsza to wprowadzenie nowego trybu pracy przeglądarkowej opartej całkowicie na technologii HTML5. Aplikacja nie wymaga żadnej konwersji plików projektu. Wystarczy jedynie jej publikacja w trybie HTML5 i już mamy zapewniony do niej dostęp z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej zgodnej z tym standardem.

Cieszymy się, że mogliśmy Państwa gościć na naszym stoisku tak licznie, co utwierdziło nas w przekonaniu, że targi Warsaw Industry Automatica są odpowiednim miejscem dla prezentacji oferty naszej firmy. Dlatego z przyjemnością zapraszamy Państwa już dziś na 3 edycję targów, które odbędą się w dniach 14-16.05.2024. Liczymy na Państwa obecność.

Z przemysłowym pozdrowieniem,

Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu

Tomasz Janiczek